0.33 ЛИМ Х24 АМСТЕЛ ПРЕМИУМ еП

Почетна/Пиво/Сајдери/Пиво/Amstel/0.33 ЛИМ Х24 АМСТЕЛ ПРЕМИУМ еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

0.33 ЛИМ Х24 АМСТЕЛ ПРЕМИУМ еП

Available on backorder

СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 330ml • Пастеризирано • Екстракт: 1...

СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 330ml • Пастеризирано • Екстракт: 11,2% • Алкохол 5% • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина • Употребливо до: Означено на дното од лименката • Енергетска вредност: 173КЈ/41kcal во 100mL • Произведува и полни: Пивара Скопје …

Read more

840.00ден

Количина:
СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 330ml • Пастеризирано • Екстракт: 11,2% • Алкохол 5% • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од за...

СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 330ml • Пастеризирано • Екстракт: 11,2% • Алкохол 5% • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина • Употребливо до: Означено на дното од лименката • Енергетска вредност: 173КЈ/41kcal во 100mL • Произведува и полни: Пивара Скопје АД, ул. 808 бр.12, 1000 Скопје, Р. Македонија
Произведено под надзор на Amstel Brouwerij B.V., Амстердам, Холандија
www.amstel.mk

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “0.33 ЛИМ Х24 АМСТЕЛ ПРЕМИУМ еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.