330 НРГ X24 ЕПЛ БАНДИТ ЈАБОЛКА MK еП

Почетна/Пиво/Сајдери/Сајдери/Apple Bandit/330 НРГ X24 ЕПЛ БАНДИТ ЈАБОЛКА MK еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

330 НРГ X24 ЕПЛ БАНДИТ ЈАБОЛКА MK еП

101 на залиха

САЈДЕР (ЈАБОЛКО) Состојки: ферментиран јаболков сок со додаток на шеќер, вода, шеќер, јаглероден ди...

САЈДЕР (ЈАБОЛКО) Состојки: ферментиран јаболков сок со додаток на шеќер, вода, шеќер, јаглероден диоксид, киселина: јаболкова киселина, природна арома, боја: карамел, антиоксидант: калиум метабисулфит. Нето-количина: 330ml. Алкохол: 4.5% vol. Енергетска вредност: 213 kJ/51,5kcal во 100ml. Употребливо до: означено на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина.Произведува …

Read more

840.00ден

101 на залиха

Количина:
САЈДЕР (ЈАБОЛКО) Состојки: ферментиран јаболков сок со додаток на шеќер, вода, шеќер, јаглероден диоксид, киселина: јаболкова киселина, природна арома, боја: карамел,...

САЈДЕР (ЈАБОЛКО) Состојки: ферментиран јаболков сок со додаток на шеќер, вода, шеќер, јаглероден диоксид, киселина: јаболкова киселина, природна арома, боја: карамел, антиоксидант: калиум метабисулфит. Нето-количина: 330ml. Алкохол: 4.5% vol. Енергетска вредност: 213 kJ/51,5kcal во 100ml. Употребливо до: означено на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина.Произведува и полни Pivovarna Laško Union d.o.o., Љубљана, Словенија. Увезено од Словенија. Увозник за МК: Пивара Скопје А.Д. Ул 808 бр. 12, 1000 Скопје, Република Македонија

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “330 НРГ X24 ЕПЛ БАНДИТ ЈАБОЛКА MK еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.