1.75 ПЕТ X6 КОКА-КОЛА еП

Продолжи да купуваш Продолжи со купување

1.75 ПЕТ X6 КОКА-КОЛА еП

Available on backorder

Освежителен безалкохолен пијалак. Нето-количина: 1.75 L . Состојки: Вода, шеќер, јаглероден диоксид, б...

Освежителен безалкохолен пијалак. Нето-количина: 1.75 L . Состојки: Вода, шеќер, јаглероден диоксид, боја Е150d, регулатор на киселост Е338, природни ароми (вклучувајќи и кофеин). Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. По …

Read more

390.00ден

Количина:
Освежителен безалкохолен пијалак. Нето-количина: 1.75 L . Состојки: Вода, шеќер, јаглероден диоксид, боја Е150d, регулатор на киселост Е338, природни ароми (вклучувајќи и к...

Освежителен безалкохолен пијалак. Нето-количина: 1.75 L . Состојки: Вода, шеќер, јаглероден диоксид, боја Е150d, регулатор на киселост Е338, природни ароми (вклучувајќи и кофеин). Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. По овластување на The Coca-Cola Company. Произведува Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Република Македонија. Информации за потрошувачите 0800-1-8888 бесплатен повик.

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “1.75 ПЕТ X6 КОКА-КОЛА еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.