1.25 ПЕТ Х12 КОКА-КОЛА ЗЕРО еП

Продолжи да купуваш Продолжи со купување

1.25 ПЕТ Х12 КОКА-КОЛА ЗЕРО еП

96 на залиха

Освежителен безалкохолен пијалак без енергетска вредност, со засладувачи. Нето-количина: 1.25L. Сост...

Освежителен безалкохолен пијалак без енергетска вредност, со засладувачи. Нето-количина: 1.25L. Состојки: Вода, јаглероден диоксид, боја Е150d, засладувачи Е952, Е950, Е951, регулатор на киселост Е338, Е331, природни ароми (вклучувајќи и кофеин). Содржи аспартам (извор на фенилаланин). Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на пакувањето. Да се чува на …

Read more

600.00ден

96 на залиха

Количина:
Освежителен безалкохолен пијалак без енергетска вредност, со засладувачи. Нето-количина: 1.25L. Состојки: Вода, јаглероден диоксид, боја Е150d, засладувачи Е952, Е950, Е951, р...

Освежителен безалкохолен пијалак без енергетска вредност, со засладувачи. Нето-количина: 1.25L. Состојки: Вода, јаглероден диоксид, боја Е150d, засладувачи Е952, Е950, Е951, регулатор на киселост Е338, Е331, природни ароми (вклучувајќи и кофеин). Содржи аспартам (извор на фенилаланин). Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. По овластување на The Coca-Cola Company. Произведува Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Република Македонија. Информации за потрошувачите 0800-1-8888.

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “1.25 ПЕТ Х12 КОКА-КОЛА ЗЕРО еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.