330 ЛИМ X24 ФАНТА ЛИМОН СЛИК МК еП

Почетна/Безалкохолни пијалаци/Газирани/Fanta/330 ЛИМ X24 ФАНТА ЛИМОН СЛИК МК еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

330 ЛИМ X24 ФАНТА ЛИМОН СЛИК МК еП

100 на залиха

Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од лимон мин.7%. Нето-количина: 330 mL. Состојки: Вода, ш...

Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од лимон мин.7%. Нето-количина: 330 mL. Состојки: Вода, шеќер, овошен сок од лимон (7%) од концентрат, јаглероден диоксид, киселина: лимонска киселина, регулатор на киселост: натриум цитрати, конзерванс: калиум сорбат, антиоксиданс: аскорбинска киселина, природни ароми на лимон. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е …

Read more

600.00ден

100 на залиха

Количина:
Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од лимон мин.7%. Нето-количина: 330 mL. Состојки: Вода, шеќер, овошен сок од лимон (7%) од концентрат, јаглероден диоксид, ки...

Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од лимон мин.7%. Нето-количина: 330 mL. Состојки: Вода, шеќер, овошен сок од лимон (7%) од концентрат, јаглероден диоксид, киселина: лимонска киселина, регулатор на киселост: натриум цитрати, конзерванс: калиум сорбат, антиоксиданс: аскорбинска киселина, природни ароми на лимон. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на дното од лименката. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. По овластување на The Coca-Cola Company. Произведува Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Република Македонија. Информации за потрошувачите 0800-1-8888 бесплатен повик.

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “330 ЛИМ X24 ФАНТА ЛИМОН СЛИК МК еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.