1.75 ПЕТ X6 ФАНТА ОРАНЖ МК еП

Продолжи да купуваш Продолжи со купување

1.75 ПЕТ X6 ФАНТА ОРАНЖ МК еП

100 на залиха

Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од портокал минимум 3%. Нето-количина: 1.75L.. Состојки...

Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од портокал минимум 3%. Нето-количина: 1.75L.. Состојки: Вода, шеќер, сок од портокал (мин. 3%), јаглероден диоксид, регулатор на киселост Е330, екстракт од цитрусно овошје, природна арома од портокал со други природни ароми, конзерванс Е202, антиоксиданс Е300, боја Е160а, стабилизатор Е412. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). …

Read more

360.00ден

100 на залиха

Количина:
Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од портокал минимум 3%. Нето-количина: 1.75L.. Состојки: Вода, шеќер, сок од портокал (мин. 3%), јаглероден диоксид, регулато...

Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од портокал минимум 3%. Нето-количина: 1.75L.. Состојки: Вода, шеќер, сок од портокал (мин. 3%), јаглероден диоксид, регулатор на киселост Е330, екстракт од цитрусно овошје, природна арома од портокал со други природни ароми, конзерванс Е202, антиоксиданс Е300, боја Е160а, стабилизатор Е412. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. По овластување на The Coca-Cola Company. Произведува Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Република Македонија. Информации за потрошувачите 0800-1-8888 бесплатен повик.

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “1.75 ПЕТ X6 ФАНТА ОРАНЖ МК еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.