500 ПЕТ X12 ФЈУЗТИ ЛЕМОН ЛГРНП МЕМКРС еП

Почетна/Безалкохолни пијалаци/Негазирани/500 ПЕТ X12 ФЈУЗТИ ЛЕМОН ЛГРНП МЕМКРС еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

500 ПЕТ X12 ФЈУЗТИ ЛЕМОН ЛГРНП МЕМКРС еП

100 на залиха

Негазиран леден чај со вкус на лимон и лимонска трева, со шеќер и засладувач. Пастеризиран. Нето-ко...

Негазиран леден чај со вкус на лимон и лимонска трева, со шеќер и засладувач. Пастеризиран. Нето-количина: 500ml. Состојки: вода, шеќер, фруктоза, киселина: лимонска киселина, екстракт од црн чај (0,12%), регулатор на киселост: натриум цитрати, сок од лимон (0,1%) од концентрат, природни ароми, антиоксиданс: аскорбинска киселина, екстракт од лимонска трева (0,01%), засладувач: стевиол гликозиди. Референтен внес …

Read more

420.00ден

100 на залиха

Количина:
Негазиран леден чај со вкус на лимон и лимонска трева, со шеќер и засладувач. Пастеризиран. Нето-количина: 500ml. Состојки: вода, шеќер, фруктоза, киселина: лимонска кис...

Негазиран леден чај со вкус на лимон и лимонска трева, со шеќер и засладувач. Пастеризиран. Нето-количина: 500ml. Состојки: вода, шеќер, фруктоза, киселина: лимонска киселина, екстракт од црн чај (0,12%), регулатор на киселост: натриум цитрати, сок од лимон (0,1%) од концентрат, природни ароми, антиоксиданс: аскорбинска киселина, екстракт од лимонска трева (0,01%), засладувач: стевиол гликозиди. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. По отворање се чува во фрижидер и се консумира во рок од 2 дена. Fuze Tea е регистриран заштитен знак на DP Beverages. Произведува Coca-Cola HBC Романија, Calea Torontalului DN 6, KM 6, Timisoara, Романија. Увезено од Романија. Увозник за Македонија: Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Македонија.

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “500 ПЕТ X12 ФЈУЗТИ ЛЕМОН ЛГРНП МЕМКРС еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.