1.5 PET X6 ФЈУЗ TEA ЛЕМ ЛГРС MEMKРС еП

Почетна/Безалкохолни пијалаци/Негазирани/1.5 PET X6 ФЈУЗ TEA ЛЕМ ЛГРС MEMKРС еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

1.5 PET X6 ФЈУЗ TEA ЛЕМ ЛГРС MEMKРС еП

Available on backorder

Негазиран леден чај со вкус на лимон и лимонска трева, со шеќер и засладувач. Пастеризиран. Нето-ко...

Негазиран леден чај со вкус на лимон и лимонска трева, со шеќер и засладувач. Пастеризиран. Нето-количина: 1.5 L. .Состојки: вода, шеќер, фруктоза, киселина: лимонска киселина, екстракт од црн чај (0,12%), регулатор на киселост: натриум цитрати, сок од лимон (0,1%) од концентрат, природни ароми, антиоксиданс: аскорбинска киселина, екстракт од лимонска трева (0,01%), засладувач: стевиол гликозиди. Референтен …

Read more

390.00ден

Количина:
Негазиран леден чај со вкус на лимон и лимонска трева, со шеќер и засладувач. Пастеризиран. Нето-количина: 1.5 L. .Состојки: вода, шеќер, фруктоза, киселина: лимонска ки...

Негазиран леден чај со вкус на лимон и лимонска трева, со шеќер и засладувач. Пастеризиран. Нето-количина: 1.5 L. .Состојки: вода, шеќер, фруктоза, киселина: лимонска киселина, екстракт од црн чај (0,12%), регулатор на киселост: натриум цитрати, сок од лимон (0,1%) од концентрат, природни ароми, антиоксиданс: аскорбинска киселина, екстракт од лимонска трева (0,01%), засладувач: стевиол гликозиди. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. По отворање се чува во фрижидер и се консумира во рок од 2 дена. Fuze Tea е регистриран заштитен знак на DP Beverages. Произведува Coca-Cola HBC Романија, Calea Torontalului DN 6, KM 6, Timisoara, Романија. Увезено од Романија. Увозник за Македонија: Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Македонија.

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “1.5 PET X6 ФЈУЗ TEA ЛЕМ ЛГРС MEMKРС еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.