1.5 ПЕТ Х6 ФЈУЗ ТЕА ПРАСКА РОЗА РС еП

Почетна/Безалкохолни пијалаци/Негазирани/1.5 ПЕТ Х6 ФЈУЗ ТЕА ПРАСКА РОЗА РС еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

1.5 ПЕТ Х6 ФЈУЗ ТЕА ПРАСКА РОЗА РС еП

100 на залиха

Негазиран леден чај со вкус на праска и роза, со екстракт од црн чај. Пастеризиран. Нето-количина: 1.5...

Негазиран леден чај со вкус на праска и роза, со екстракт од црн чај. Пастеризиран. Нето-количина: 1.5 L.Состојки: вода, шеќер, киселини: лимонска киселина, екстракт од црн чај (0,12%), сок од праска (0,1%) од концентрат, природни ароми, регулатор на киселост: натриум цитрати, антиоксиданс: аскорбинска киселина, екстракт од роза (0,02%). Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 …

Read more

390.00ден

100 на залиха

Количина:
Негазиран леден чај со вкус на праска и роза, со екстракт од црн чај. Пастеризиран. Нето-количина: 1.5 L.Состојки: вода, шеќер, киселини: лимонска киселина, екстракт од ц...

Негазиран леден чај со вкус на праска и роза, со екстракт од црн чај. Пастеризиран. Нето-количина: 1.5 L.Состојки: вода, шеќер, киселини: лимонска киселина, екстракт од црн чај (0,12%), сок од праска (0,1%) од концентрат, природни ароми, регулатор на киселост: натриум цитрати, антиоксиданс: аскорбинска киселина, екстракт од роза (0,02%). Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. По отворање се чува во фрижидер и се консумира во рок од 2 дена. Fuze Tea е регистриран заштитен знак на DP Beverages. Произведува Coca-Cola HBC Романија, Calea Torontalului DN 6, KM 6, Timisoara, Романија. Увезено од Романија. Увозник за Македонија: Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Македонија.

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “1.5 ПЕТ Х6 ФЈУЗ ТЕА ПРАСКА РОЗА РС еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.