2.0 ПЕТ X6 ГОРСКО НОВО МК еП

Почетна/Пиво/Сајдери/Пиво/Gorsko/2.0 ПЕТ X6 ГОРСКО НОВО МК еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

2.0 ПЕТ X6 ГОРСКО НОВО МК еП

2 на залиха

Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • Пастеризирано • Нето-кол...

Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • Пастеризирано • Нето-количина: 2L • • Упоребливо до: означено на пакувањето • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина

Read more

594.00ден

2 на залиха

Количина:
Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • Пастеризирано • Нето-количина: 2L • • Упоребливо до: означено на пакувањето • Да се чува на ...

Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • Пастеризирано • Нето-количина: 2L • • Упоребливо до: означено на пакувањето • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “2.0 ПЕТ X6 ГОРСКО НОВО МК еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.