0.5 ЛИМ Х24 ГОРСКО MK еП

Почетна/Пиво/Сајдери/Пиво/Gorsko/0.5 ЛИМ Х24 ГОРСКО MK еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

0.5 ЛИМ Х24 ГОРСКО MK еП

5 на залиха

Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • Пастеризирано • Нето-кол...

Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • Пастеризирано • Нето-количина: 500ml • • Упоребливо до: означено на пакувањето • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина

Read more

960.00ден

5 на залиха

Количина:
Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • Пастеризирано • Нето-количина: 500ml • • Упоребливо до: означено на пакувањето • Да се чува н...

Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • Пастеризирано • Нето-количина: 500ml • • Упоребливо до: означено на пакувањето • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “0.5 ЛИМ Х24 ГОРСКО MK еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.