0.5 ЛИМ Х24 ХАЈНЕКЕН еП

Почетна/Пиво/Сајдери/Пиво/Heineken/0.5 ЛИМ Х24 ХАЈНЕКЕН еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

0.5 ЛИМ Х24 ХАЈНЕКЕН еП

Available on backorder

СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 500ml • Пастеризирано • Екстракт: 1...

СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 500ml • Пастеризирано • Екстракт: 11,4% • Алкохол 5% • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина • Употребливо до: Означено на дното од лименката • Енергетска вредност: 176КЈ/42kcal во 100mL • Произведува и полни: HEINEKEN Романија …

Read more

1,320.00ден

Количина:
СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 500ml • Пастеризирано • Екстракт: 11,4% • Алкохол 5% • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од за...

СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 500ml • Пастеризирано • Екстракт: 11,4% • Алкохол 5% • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина • Употребливо до: Означено на дното од лименката • Енергетска вредност: 176КЈ/42kcal во 100mL • Произведува и полни: HEINEKEN Романија S.A., Ул. Типографилор, бр. 11-15, Област 1, “С-Парк” Зграда, 013714, Букурешт, Романија • Произведено и полнето под надзор на Heineken Пиварница АД, Амстердам, Холандија • Увезено од: Романија • Увозник: Пивара Скопје АД, ул. 808 бр.12, 1000 Скопје, Р.Северна Македонија
Посетете нè на www.heineken.com.mk

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “0.5 ЛИМ Х24 ХАЈНЕКЕН еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.