1.5 ПЕТ Х6 ЛАШКО ДОМ еП

Почетна/Пиво/Сајдери/Пиво/Lasko/1.5 ПЕТ Х6 ЛАШКО ДОМ еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

1.5 ПЕТ Х6 ЛАШКО ДОМ еП

Available on backorder

СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 1.5L • Пастеризирано • Екстракт: 11...

СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 1.5L • Пастеризирано • Екстракт: 11,3% • Алкохол 4.9% • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина • Употребливо до: Означено на дното од лименката • Енергетска вредност: 170КЈ/41kcal во 100mL • Произведува и полни: Пивара Скопје …

Read more

594.00ден

Количина:
СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 1.5L • Пастеризирано • Екстракт: 11,3% • Алкохол 4.9% • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од з...

СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 1.5L • Пастеризирано • Екстракт: 11,3% • Алкохол 4.9% • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина • Употребливо до: Означено на дното од лименката • Енергетска вредност: 170КЈ/41kcal во 100mL • Произведува и полни: Пивара Скопје АД, ул. 808 бр.12, 1000 Скопје, Р. Македонија
Произведено под надзор на Pivovarna Lasko Union d.o.o., Љубљана, Словенија

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “1.5 ПЕТ Х6 ЛАШКО ДОМ еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.