500 ЛИМ X24 ЛАШКО ДОМ еП

Почетна/Пиво/Сајдери/Пиво/Lasko/500 ЛИМ X24 ЛАШКО ДОМ еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

500 ЛИМ X24 ЛАШКО ДОМ еП

100 на залиха

СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 500ml • Пастеризирано • Екстракт: 1...

СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 500ml • Пастеризирано • Екстракт: 11,3% • Алкохол 4.9% • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина • Употребливо до: Означено на дното од лименката • Енергетска вредност: 170КЈ/41kcal во 100mL • Произведува и полни: Пивара Скопје …

Read more

1,080.00ден

100 на залиха

Количина:
СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 500ml • Пастеризирано • Екстракт: 11,3% • Алкохол 4.9% • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од з...

СВЕТЛО ПИВО • Состојки: вода, Јачменов слад, хмељ • Нето-КОЛИЧИНА 500ml • Пастеризирано • Екстракт: 11,3% • Алкохол 4.9% • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина • Употребливо до: Означено на дното од лименката • Енергетска вредност: 170КЈ/41kcal во 100mL • Произведува и полни: Пивара Скопје АД, ул. 808 бр.12, 1000 Скопје, Р. Македонија
Произведено под надзор на Pivovarna Lasko Union d.o.o., Љубљана, Словенија

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “500 ЛИМ X24 ЛАШКО ДОМ еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.