500 ПЕТ X12 НЕКСТ БОЗЕЛ еП

Продолжи да купуваш Продолжи со купување

500 ПЕТ X12 НЕКСТ БОЗЕЛ еП

100 на залиха

Негазиран освежителен безалкохолен пијалак. Пастеризиран. Состојки: Вода, сируп од бозел 6% (шеќер, ...

Негазиран освежителен безалкохолен пијалак. Пастеризиран. Состојки: Вода, сируп од бозел 6% (шеќер, екстракт од бозел 5%, сок од лимон од концентрат, арома), шеќер, сок од јаболко од концентрат, регулатор на киселост: Е330, арома, стабилизатор Е452i, конзерванс: Е202, Е211, боја: Е150d. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на …

Read more

360.00ден

100 на залиха

Количина:
Негазиран освежителен безалкохолен пијалак. Пастеризиран. Состојки: Вода, сируп од бозел 6% (шеќер, екстракт од бозел 5%, сок од лимон од концентрат, арома), шеќер, сок ...

Негазиран освежителен безалкохолен пијалак. Пастеризиран. Состојки: Вода, сируп од бозел 6% (шеќер, екстракт од бозел 5%, сок од лимон од концентрат, арома), шеќер, сок од јаболко од концентрат, регулатор на киселост: Е330, арома, стабилизатор Е452i, конзерванс: Е202, Е211, боја: Е150d. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. Да се протресе пред употреба. Се служи разладено. По отворање се чува во фрижидер и се конзумира во рок од 2 дена. По овластување на Fresh and Co. Произведува Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Република Македонија. Информации за потрошувачите 0800-1-8888 бесплатен повик.

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “500 ПЕТ X12 НЕКСТ БОЗЕЛ еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.