1.5 ПЕТ X6 НЕКСТ ЏОЈ МУЛТИФРУТ МК еП

Почетна/Безалкохолни пијалаци/Негазирани/Next/1.5 ПЕТ X6 НЕКСТ ЏОЈ МУЛТИФРУТ МК еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

1.5 ПЕТ X6 НЕКСТ ЏОЈ МУЛТИФРУТ МК еП

100 на залиха

Негазиран освежителен безалкохолен пијалак. Пастеризиран. Состојки: Вода, шеќер, овошни сокови од ...

Негазиран освежителен безалкохолен пијалак. Пастеризиран. Состојки: Вода, шеќер, овошни сокови од концентрат 6% (сок од портокал 3.5%, сок од морков 1.5%, сок од мандарина 0.5%, сок од лимон 0.1%, сок од лимета 0.1%, сок од јаболко 0.1%, сок од круша 0.1%, сок од праска 0.1%), регулатор на киселост: Е330, ароми, антиоксиданс Е300, стабилизатори: Е466, Е440, …

Read more

330.00ден

100 на залиха

Количина:
Негазиран освежителен безалкохолен пијалак. Пастеризиран. Состојки: Вода, шеќер, овошни сокови од концентрат 6% (сок од портокал 3.5%, сок од морков 1.5%, сок од мандарин...

Негазиран освежителен безалкохолен пијалак. Пастеризиран. Состојки: Вода, шеќер, овошни сокови од концентрат 6% (сок од портокал 3.5%, сок од морков 1.5%, сок од мандарина 0.5%, сок од лимон 0.1%, сок од лимета 0.1%, сок од јаболко 0.1%, сок од круша 0.1%, сок од праска 0.1%), регулатор на киселост: Е330, ароми, антиоксиданс Е300, стабилизатори: Е466, Е440, Е410, Е452i, боја: Е160а, конзерванси: Е202, Е211. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. Да се протресе пред употреба. Се служи разладено. По отворање се чува во фрижидер и се конзумира во рок од 2 дена. По овластување на Fresh and Co. Произведува Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Република Македонија. Информации за потрошувачите 0800-1-8888 бесплатен повик.

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “1.5 ПЕТ X6 НЕКСТ ЏОЈ МУЛТИФРУТ МК еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.