1.5 ПЕТ X6 НЕКСТ ЏОЈ ПОРТОКАЛ еП

Почетна/Безалкохолни пијалаци/Негазирани/Next/1.5 ПЕТ X6 НЕКСТ ЏОЈ ПОРТОКАЛ еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

1.5 ПЕТ X6 НЕКСТ ЏОЈ ПОРТОКАЛ еП

100 на залиха

Негазиран освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од портокал минимум 6%. Нето-количина: 1.5 L...

Негазиран освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од портокал минимум 6%. Нето-количина: 1.5 L. Збогатен со витамин Е и А. Пастеризиран. Состојки: Вода, овошни сокови од концентрат мин 10% (сок од портокал 6%, сок од јаболко 4%), шеќер, регулатор на киселост: Е330, стабилизатори: Е452i, Е414, Е445, конзерванси: Е202, Е211, ароми, витамин Е и А, бои: …

Read more

330.00ден

100 на залиха

Количина:
Негазиран освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од портокал минимум 6%. Нето-количина: 1.5 L. Збогатен со витамин Е и А. Пастеризиран. Состојки: Вода, овошни со...

Негазиран освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од портокал минимум 6%. Нето-количина: 1.5 L. Збогатен со витамин Е и А. Пастеризиран. Состојки: Вода, овошни сокови од концентрат мин 10% (сок од портокал 6%, сок од јаболко 4%), шеќер, регулатор на киселост: Е330, стабилизатори: Е452i, Е414, Е445, конзерванси: Е202, Е211, ароми, витамин Е и А, бои: Е160а и 150d. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. Да се протресе пред употреба. Се служи разладено. По отворање се чува во фрижидер и се конзумира во рок од 2 дена. По овластување на Fresh&Co. Произведува Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Република Македонија. Информации за потрошувачите 0800-1-8888 бесплатен повик.

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “1.5 ПЕТ X6 НЕКСТ ЏОЈ ПОРТОКАЛ еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.