1.5 ПЕТ X6 НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА МК еП

Почетна/Безалкохолни пијалаци/Негазирани/Next/1.5 ПЕТ X6 НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА МК еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

1.5 ПЕТ X6 НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА МК еП

Available on backorder

Негазиран освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од вишна минимум 10%. Нето-количина: 1.5L. Па...

Негазиран освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од вишна минимум 10%. Нето-количина: 1.5L. Пастеризиран. Состојки: вода, шеќер, сок од вишна од концентрат мин. 10%, регулатори на киселост: E296 и Е330, екстракт од рибизла и црн морков, стабилизатор: Е 452i, бои: Е 150d и Е 151, конзерванси: E202 и Е 211, ароми. Референтен внес за просечен …

Read more

330.00ден

Количина:
Негазиран освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од вишна минимум 10%. Нето-количина: 1.5L. Пастеризиран. Состојки: вода, шеќер, сок од вишна од концентрат мин. 1...

Негазиран освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од вишна минимум 10%. Нето-количина: 1.5L. Пастеризиран. Состојки: вода, шеќер, сок од вишна од концентрат мин. 10%, регулатори на киселост: E296 и Е330, екстракт од рибизла и црн морков, стабилизатор: Е 452i, бои: Е 150d и Е 151, конзерванси: E202 и Е 211, ароми. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. Да се протресе пред употреба. Се служи разладено. По отворање се чува во фрижидер и се конзумира во рок од 2 дена. По овластување на Fresh&Co. Произведува Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Република Македонија. Информации за потрошувачите 0800-1-8888 бесплатен повик.

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “1.5 ПЕТ X6 НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА МК еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.