500 ПЕТ X12 НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА МК еП

Почетна/Безалкохолни пијалаци/Негазирани/Next/500 ПЕТ X12 НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА МК еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

500 ПЕТ X12 НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА МК еП

110 на залиха

Негазиран освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од вишна минимум 10%. Нето-количина: 500 ml. П...

Негазиран освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од вишна минимум 10%. Нето-количина: 500 ml. Пастеризиран. Состојки: вода, шеќер, сок од вишна од концентрат мин. 10%, регулатори на киселост: E296 и Е330, екстракт од рибизла и црн морков, стабилизатор: Е 452i, бои: Е 150d и Е 151, конзерванси: E202 и Е 211, ароми. Референтен внес за …

Read more

360.00ден

110 на залиха

Количина:
Негазиран освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од вишна минимум 10%. Нето-количина: 500 ml. Пастеризиран. Состојки: вода, шеќер, сок од вишна од концентрат мин....

Негазиран освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од вишна минимум 10%. Нето-количина: 500 ml. Пастеризиран. Состојки: вода, шеќер, сок од вишна од концентрат мин. 10%, регулатори на киселост: E296 и Е330, екстракт од рибизла и црн морков, стабилизатор: Е 452i, бои: Е 150d и Е 151, конзерванси: E202 и Е 211, ароми. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. Да се протресе пред употреба. Се служи разладено. По отворање се чува во фрижидер и се конзумира во рок од 2 дена. По овластување на Fresh

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “500 ПЕТ X12 НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА МК еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.