330 ЛИМ X24 ШВЕПС ПИНК ГРЕЈПФРУТ MK еП

Почетна/Безалкохолни пијалаци/Газирани/Schweppes/330 ЛИМ X24 ШВЕПС ПИНК ГРЕЈПФРУТ MK еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

330 ЛИМ X24 ШВЕПС ПИНК ГРЕЈПФРУТ MK еП

100 на залиха

Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од лимон минимум 2%. Нето-количина: 330 mL. Состојки: Во...

Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од лимон минимум 2%. Нето-количина: 330 mL. Состојки: Вода, шеќер, сок од лимон (мин.2%), јаглероден диоксид, регулатор на киселост Е330, ароми (вклучувајќи кинин), конзерванс Е202, стабилизатори Е1450, Е445, антиоксиданс Е300, боја Е160а. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на дното од …

Read more

720.00ден

100 на залиха

Количина:
Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од лимон минимум 2%. Нето-количина: 330 mL. Состојки: Вода, шеќер, сок од лимон (мин.2%), јаглероден диоксид, регулатор на ки...

Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од лимон минимум 2%. Нето-количина: 330 mL. Состојки: Вода, шеќер, сок од лимон (мин.2%), јаглероден диоксид, регулатор на киселост Е330, ароми (вклучувајќи кинин), конзерванс Е202, стабилизатори Е1450, Е445, антиоксиданс Е300, боја Е160а. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на дното од лименката. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. По овластување на Schweppes Holding Limited. Произведува Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Република Македонија. Информации за потрошувачите 0800-1-8888 бесплатен повик.

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “330 ЛИМ X24 ШВЕПС ПИНК ГРЕЈПФРУТ MK еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.