330 ЛИМ X24 ШВЕПС ТАНЏЕРИНА СЛИК МК еП

Почетна/Безалкохолни пијалаци/Газирани/Schweppes/330 ЛИМ X24 ШВЕПС ТАНЏЕРИНА СЛИК МК еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

330 ЛИМ X24 ШВЕПС ТАНЏЕРИНА СЛИК МК еП

5 на залиха

Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од мандарина минимум 2%. Нето-количина: 330ml. Состојк...

Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од мандарина минимум 2%. Нето-количина: 330ml. Состојки: Вода, шеќер, сок од мандарина (мин. 2%), јаглероден диоксид, регулатор на киселост Е330, ароми, антиоксиданс Е300, стабилизатор Е414, Е445, конзерванс Е202, боја Е160а. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на дното од лименката. Да …

Read more

720.00ден

5 на залиха

Количина:
Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од мандарина минимум 2%. Нето-количина: 330ml. Состојки: Вода, шеќер, сок од мандарина (мин. 2%), јаглероден диоксид, регула...

Освежителен безалкохолен пијалак со овошен сок од мандарина минимум 2%. Нето-количина: 330ml. Состојки: Вода, шеќер, сок од мандарина (мин. 2%), јаглероден диоксид, регулатор на киселост Е330, ароми, антиоксиданс Е300, стабилизатор Е414, Е445, конзерванс Е202, боја Е160а. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на дното од лименката. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. По овластување на Schweppes Holding Limited. Произведува Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Република Македонија. Информации за потрошувачите 0800-1-8888 бесплатен повик.

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “330 ЛИМ X24 ШВЕПС ТАНЏЕРИНА СЛИК МК еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.