0.5 ЛИМ Х24 СКОПСКО ТЕМНО еП

Почетна/Пиво/Сајдери/Пиво/Skopsko Dark/0.5 ЛИМ Х24 СКОПСКО ТЕМНО еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

0.5 ЛИМ Х24 СКОПСКО ТЕМНО еП

Available on backorder

Специјално црно пиво• Состојки: вода, јачменов слад, карамелен слад, несладувани житарки, хмељ • П...

Специјално црно пиво• Состојки: вода, јачменов слад, карамелен слад, несладувани житарки, хмељ • Пастеризирано • Нето-количина: 500ml • • Упоребливо до: означено на пакувањето • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина.Произведува и полни: Пивара Скопје АД, ул 808 бр.12, 1000 Скопје, Република Македонија

Read more

1,200.00ден

Количина:
Специјално црно пиво• Состојки: вода, јачменов слад, карамелен слад, несладувани житарки, хмељ • Пастеризирано • Нето-количина: 500ml • • Упоребливо до: означено на ...

Специјално црно пиво• Состојки: вода, јачменов слад, карамелен слад, несладувани житарки, хмељ • Пастеризирано • Нето-количина: 500ml • • Упоребливо до: означено на пакувањето • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина.Произведува и полни: Пивара Скопје АД, ул 808 бр.12, 1000 Скопје, Република Македонија

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “0.5 ЛИМ Х24 СКОПСКО ТЕМНО еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.