500 ЛИМ X24 СКОПСКО ИПЛ MK еП

Почетна/Пиво/Сајдери/Пиво/Skopsko IPL/500 ЛИМ X24 СКОПСКО ИПЛ MK еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

500 ЛИМ X24 СКОПСКО ИПЛ MK еП

Available on backorder

Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • Пастеризирано • Нето-кол...

Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • Пастеризирано • Нето-количина: 500ml • Екстракт: 11% • Алкохол: 4,9% vol. • Енергетска вредност 160 kJ/38 kcal во 100mL • Упоребливо до: означено на пакувањето • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина • Произведува и …

Read more

1,200.00ден

Количина:
Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • Пастеризирано • Нето-количина: 500ml • Екстракт: 11% • Алкохол: 4,9% vol. • Енергетска вредност 160 k...

Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • Пастеризирано • Нето-количина: 500ml • Екстракт: 11% • Алкохол: 4,9% vol. • Енергетска вредност 160 kJ/38 kcal во 100mL • Упоребливо до: означено на пакувањето • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина • Произведува и полни: Пивара Скопје АД, ул 808 бр.12, 1000 Скопје, Република Македонија

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “500 ЛИМ X24 СКОПСКО ИПЛ MK еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.