330 ЛИМ X24 СКОПСКО СМУТ МК еП

Почетна/Пиво/Сајдери/Пиво/Skopsko Smooth/330 ЛИМ X24 СКОПСКО СМУТ МК еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

330 ЛИМ X24 СКОПСКО СМУТ МК еП

5 на залиха

Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • непастеризирано • Нето-к...

Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • непастеризирано • Нето-количина: 330ml • Екстракт: 10,5% • Алкохол: 4,5% vol. • Енергетска вредност: 161 kJ/39 kcal во 100 ml • Упоребливо до: означено на пакувањето • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина • Произведува …

Read more

768.00ден

5 на залиха

Количина:
Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • непастеризирано • Нето-количина: 330ml • Екстракт: 10,5% • Алкохол: 4,5% vol. • Енергетска вредност...

Светло пиво • Состојки: вода, јачменов слад, несладувани житарки, хмељ • непастеризирано • Нето-количина: 330ml • Екстракт: 10,5% • Алкохол: 4,5% vol. • Енергетска вредност: 161 kJ/39 kcal во 100 ml • Упоребливо до: означено на пакувањето • Да се чува на темно и ладно место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина • Произведува и полни: Пивара Скопје АД, ул 808 бр.12, 1000 Скопје, Република Македонија

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “330 ЛИМ X24 СКОПСКО СМУТ МК еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.