1.25 ПЕТ Х12 СПРАЈТ еП

Продолжи да купуваш Продолжи со купување

1.25 ПЕТ Х12 СПРАЈТ еП

100 на залиха

Освежителен безалкохолен пијалак. Нето-количина: 1.25 L. Состојки: Вода, шеќер, јаглероден диоксид, ре...

Освежителен безалкохолен пијалак. Нето-количина: 1.25 L. Состојки: Вода, шеќер, јаглероден диоксид, регулатори на киселост Е330 и Е331, природни ароми на лимон и лимета, конзерванс: Е211. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева …

Read more

600.00ден

100 на залиха

Количина:
Освежителен безалкохолен пијалак. Нето-количина: 1.25 L. Состојки: Вода, шеќер, јаглероден диоксид, регулатори на киселост Е330 и Е331, природни ароми на лимон и лимета, ко...

Освежителен безалкохолен пијалак. Нето-количина: 1.25 L. Состојки: Вода, шеќер, јаглероден диоксид, регулатори на киселост Е330 и Е331, природни ароми на лимон и лимета, конзерванс: Е211. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на пакувањето. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. По овластување на The Coca-Cola Company. Произведува Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Република Македонија. Информации за потрошувачите 0800-1-8888 бесплатен повик.
Шишето се употребува само за пијалаци.

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “1.25 ПЕТ Х12 СПРАЈТ еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.