0.33 ЛИМ Х24 СПРАЈТ СЛИК МК еП

Почетна/Безалкохолни пијалаци/Газирани/Sprite/0.33 ЛИМ Х24 СПРАЈТ СЛИК МК еП
Продолжи да купуваш Продолжи со купување

0.33 ЛИМ Х24 СПРАЈТ СЛИК МК еП

5 на залиха

Освежителен безалкохолен пијалак. Нето-количина: 330 mL. Состојки: Вода, шеќер, јаглероден диоксид, ре...

Освежителен безалкохолен пијалак. Нето-количина: 330 mL. Состојки: Вода, шеќер, јаглероден диоксид, регулатори на киселост Е330 и Е331, природни ароми на лимон и лимета, конзерванс: Е211. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на дното од лименката. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и …

Read more

600.00ден

5 на залиха

Количина:
Освежителен безалкохолен пијалак. Нето-количина: 330 mL. Состојки: Вода, шеќер, јаглероден диоксид, регулатори на киселост Е330 и Е331, природни ароми на лимон и лимета, ко...

Освежителен безалкохолен пијалак. Нето-количина: 330 mL. Состојки: Вода, шеќер, јаглероден диоксид, регулатори на киселост Е330 и Е331, природни ароми на лимон и лимета, конзерванс: Е211. Референтен внес за просечен возрасен човек (8400 kJ/2000 kcal). Употребливо до: датумот е означен на дното од лименката. Да се чува на суво и ладно место заштитено од замрзнување и директна сончева светлина. По овластување на The Coca-Cola Company. Произведува Пивара Скопје А.Д., ул.808 бр.12, Скопје, Република Македонија. Информации за потрошувачите 0800-1-8888 бесплатен повик.

Read more

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “0.33 ЛИМ Х24 СПРАЈТ СЛИК МК еП”
Back to Top
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничката.